Socios nedir Taraftar Token nereden alınır?

Merhabalar;

Socios Yaklaşık 6 ay önce tanışmış olduğum kripto para üreten mobil uygulamanın ismidir.

Socios kendi kripto para birimi olan dünyadaki takımlarla anlaşıp kulüplere özel taraftar tokeni çıkaran ve bu tokenlerı maç bileti, forma vs. elde edilebilecek bir oluşumdur. Özellikle futbol tutkunları için geliştirilen güzel bir uygulama. Sevdiğiniz kulübün kararlarını etkilemek için oy sahibi olabilirsiniz. Tuttuğunuz takıma ait özel ödüller kazana bilir uygulama içinde ki yarışmalara katılabilirsiniz.

Bende Socios tarafından özel olarak sınırlı sayıda üretilen t-shirt birini kazanmıştım.

Uygulama içinde beni etkileyen en güzel olay Token Avı Token Avı, kullanıcıların ücretsiz $CHZ ve Taraftar Tokenları toplayabileceği artırılmış gerçekliğe dayalı bir konum belirleme özelliğidir. Bu özelliği ile ücretsiz tokenlara sahip olup biriktire bilir veya satabilirsiniz. Bağlı olduğu borsa bu kısım biraz karışık gelebilir. Socios.com, blokzincir teknolojisi üzerine kurulmuştur ve $CHZ adında dijital bir para birimi (kripto para) kullanır.

Türkiye’de Tokanı olan kulüpler Galatasaray $GAL Trabzon $TRA Başakşehir $IBF en sonra olarakta bu ay anlaştıkları 4. turk takımı Göztepe $GOZ token.

Kripto Dünyasına ilk adım atmak için güzel bir uygulama Linkte vereceğim referans kodu ile bu uygulamayı indire bilirsiniz..

Chiliz Arkadaşınız sizi Chiliz'de bekliyor, gelin ve kaydolun! chiliz


https://www.chiliz.net/j/WueWW

 

 

Scroll to Top