Yapay Zekayla Çizim Nvidia Canvas

Merhabalar Hoşgeldiniz;

Bugün sizlere nvidia firmasının çıkarmış olduğu yapay zeka ile çizim yapabileceğimiz canvas programı hakkında bilgi vereceğim. Yapay Zekanın nerelere geldiğini gelin hep birlikte inceleyelim.

Öncelikle Canvas Yazılımını nereden indireceğinizi ve kurum aşamalarını gösteren resimlerimizle başlayalım.

Canvas Yazılımını bu linkten indire bilirsiniz : http://tinyurl.com/y563aav5

Bilgi

platformu pencereler
Sürüm 1.3

Programın yaklaşık boyutu : 1.3 GB

sistem gereksinimleri

GPU NVIDIA GeForce RTX, NVIDIA RTX veya TITAN RTX GPU
Sabit Sürücü SSD
işletim sistemi Windows 10
sürücü GeForce RTX 40 Serisi için 520 veya üzeri, diğer tüm GPU’lar için 471.68 veya üzeri

Basit fırça darbelerini gerçekçi manzara görüntülerine dönüştürmek için yapay zekayı kullanın. Hızlı bir şekilde arka planlar oluşturun veya fikirleri görselleştirmek için daha fazla zaman harcayabilmek için konsept araştırmanızı hızlandırın.

Sol Taraf Çizim yapacağımız alan sağ taraf ise yapay zeka ile desteklenen çizimlerin son hali göreceğimiz yer, diğer kullandığım yapay zeka programlarına göre işleme hızı inanılmaz ve yüksek kalitede görüntü vermekte, Programın kullanımı oldukça basit ve sadece material menüsünden malzeme seçimini yaparak ağaçlar, çiçekler, bulutlar, dağlar ovalar ve etrafa yeşillikler ekleye bilirsiniz. Style Menüsünde ise yapay zekanın deskteği ile altarnatif görüntüler elde edebilirsiniz. Hepsini tek tek deneyimleyin muhteşem sonuçlar çıkarıyor. Son olarakta layer menüsü burda katmaları dilediğiniz gibi ayarlaya bilirsiniz. Yaptığınız çalışmanın sonucunu ise PNG veya PSD olarak alabiliyorsunuz. PSD aldıysanız, üzerindeki eklemeleri de layer üstünden kaldırıp temizlemeniz mümkün.

Size yapmış olduğum bir kaç çizimi örnek olarak ekliyorum. Hayal gücünüzü yapay zeka ile birleştirdiğinizde çok daha yaratıcı çizimler elde etmenize imkan sağlıyor. Sizde yapmış olduğunuz resimleri yorum kısmında bizimle paylaşa bilirisiniz. sizi şimdi örnek resimlerle ile baş başa bırakıyorum 🙂

Günümüzde bu ve bunun gibi yapay zeka ile çizim yapan programların sayısı oldukça çoğalmaya başladı. Tasarım yapmak eskisinden daha kolay bir hal almaya başladı. Artık herkes hayal gücünün genişliklerinde yapay zeka çizim programları ile kendi tasarımlarını oldukça pratik ve kolay şekilde çözümleye bilecek. Şuan için Nvidia RTX ekran kartına sahip olan herkes bu programı ücretsiz olarak kullanabilir.

Gelişmeler oldukça postun altına eklemeye devam edeceğim.

Şimdilik Benden bu kadar kalın Sağlıcakla..

Scroll to Top